COURIERS SLOVAKIA

Couriers Slovakia
OstaMyy.Com


Afghanistan Albania Algeria Angola Antigua And Barbuda Argentina Armenia Aruba Australia Austria Azerbaijan Bahamas Bahrain Bangladesh Barbados Belarus Belgium Belize Benin Bermuda Bhutan Bolivia Bosnia And Herzegovina Botswana Brazil Brunei Bulgaria Burkina Faso Burundi Cambodia Cameroon Canada Cape Verde Chad Chile China Colombia Congo Costa Rica Cote'd Ivoire Croatia Cuba Cyprus Czech Republic Denmark Dominica Republic East Timor Ecuador Egypt El Salvador England Eritrea Estonia Ethiopia Fiji Finland France Gabon Gambia Georgia Germany Ghana Greece Grenada Guadeloupe Guatemala Guyana Haiti Honduras Hong kong Hungary Iceland India Indonesia Iran Iraq Ireland Israel Italy Jamaica Japan Jordan Kazakhstan Kenya Kiribati Kuwait Kyrgyzstan Latvia Lebanon Lesotho Libya Liechtenstein Lithuania Luxembourg Macedonia Madagascar Malawi Malaysia Maldives Mali Malta Mauritania Mauritius Moldova Mongolia Morocco Mozambique Namibia Nauru Nepal Netherlands New Zealand Nicaragua Niger Nigeria Norway Oman Pakistan Panama Papua New Guinea Paraguay Peru Philippines Poland Portugal Qatar Romania Russia Rwanda Saint Kitts And Nevis Saint Vincent And The Grenadines Senegal Saudi Arabia Serbia Seychelles Sierra Leone Singapore Slovakia Slovenia Somalia South Africa South Korea Spain Sri Lanka Saint Lucia Sudan Swaziland Sweden Switzerland Syria Taiwan Tajikistan Tanzania Thailand Togo Trinidad And Tobago Tunisia Turkey Turkmenistan Tuvalu Uganda Ukraine United Arab Emirates Uruguay USA Uzbekistan Venezuela Yemen Zambia ZimbabweCOURIERS SLOVAKIA
Big Courier

  DESCRIPTION: BIG Courier je kuriérska služba zameraná na expresnú prepravu Vašich nadrozmerných zásielok a rozvoz tovaru, ktorý nie sú schopné prepraviz bežné kuriérske služby.

Remax Courier Service

  DESCRIPTION:Klient po uzatvorení zmluvy získa prístup do OnLine aplikácie na sledovanie a zadávanie pokynov k preprave. Okrem toho rozhranie umožzuje kompletnú prípravu sprievodných dokumentov k zásielkam (prepravné listy, preberacie protokoly a pod, Aplikácia je prístupná v slovenskom a anglickom jazyku.

Care Express

  DESCRIPTION:Spoloznosz Carexpress vstúpila na trh kuriérskych služieb v roku 1998. Už od zaziatku svojho pôsobenia poskytujeme našim klientom kvalitné služby. Vzaka všeobecne rastúcemu záujmu o kuriérsky servis spoloznosz Carexpress neustále rozširovala portfólio poskytovaných služieb, prispôsobujúc sa tak i požiadavkám zvyšujúceho sa poztu klientov.

Termin Kurier
  DESCRIPTION: Preto Vám prinášame 24-hodinový logistický servis. Spozahlivosz, inovácia, flexibilita, kvalita a transparentnosz je základom našej práce.

B.K.S Express
  DESCRIPTION:BKS - je expresná kuriérska služba pre všetkých, ktorí si uvedomili,že vlastná doprava nie je vždy lacná a neznamená úsporu zasu.

Kurier Express
  DESCRIPTION: Kurier Expres - A.K. je expresná kuriérska služba, ktorá sa špecializuje na rýchle a zasovo nározné vyzdvihovanie a doruzovanie zásielok v Bratislave a na území SR. Prepravu zásielok vykonávame motorovými vozidlami.

Ten-Express
  DESCRIPTION:
vnútroštátne a medzinárodné prepravy kusových a paletových zásielok, celovozové prepravy, logistiku, skladovanie v spolupráci so sesterskou spoloznoszou Geis SK (www.geis.sk)
colné odbavenie pre vývoz a dovoz
na území SR doruzenie zásielok nasledujúci pracovný dez po dni prevzatia zásielky na prepravu
zzavy z prepravného pri pravidelnej spolupráci

Slovak Team
  DESCRIPTION:Zberná služba po celom svete, export – import od 0,1 kg. Službu zabezpezujeme v spolupráci so zahraniznými partnermi, ktorý pôsobia po celom svete

XPress
  DESCRIPTION:Spoloznosz XPRESS SK, s.r.o. poskytuje systém, ktorým je možné prepraviz kusové, paletové a celovozové zásielky po celom území Slovenska do 24, 48 hodín, resp. podza požiadaviek zákazníka.


Etsintäpalvelu


KURIER expres
  DESCRIPTION:KURIER expres to je rýchle a spoľahlivé doručenie zásielky z Vašich rúk k adresátovi do 30 minút od prevzatia na území Bratislavy.

Gestiv
  DESCRIPTION:Scope of Gestive:
forwarding: purchase and sale of transport services related to railway, sea, river, haulage, air and
container transportation
mediation in the area of business and forwarding activities
advisory services in the area of forwarding activities
business activities - wholesale in the extent of free trading
custom clearance clerk´s activities

Eurier
  DESCRIPTION:EURIER ponúka široké spektrum služieb z oblasti expresnej prepravy zásielok, logistiky, skladovania, handlingu, automatizovaného spracovania dát a vypracovanie hlásení “INTRASTAT”.

Aramex
  DESCRIPTION: Aramex provides a global solution for moving time-sensitive documents and parcels around the world, door-to-door, within committed transit times that meet your needs and expectations.

KEG Kurier
  DESCRIPTION:Keg provide same day courier servie with in the country to save their customer time. KEG deliver documents,parcel and small euipment.

Profi Kurier
  DESCRIPTION: PROFI KURIER, spol. s r.o., zadová 15, 811 05 Bratislava.
Tel.: +421 2 5262 1835 - 37
Fax: +421 2 5262 1836
Mobil: +421 903 633 351 - 2 - 3
E-mail: profi@profikurier.sk

G&p Kurier
  DESCRIPTION: Vitajte na stránkach spoloznosti G & P Kurier s.r.o. so sídlom v Senci. Veríme, že tu nájdete pre Vás potrebné informácie, ktoré Vás zaujmú a stanú sa predmetom pre vzájomnú spoluprácu.

UK Kurier
  DESCRIPTION:Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoloznosz špecializujúca sa na doruzovanie zásielok, balíkov, batožiny alebo tovaru až k dverám prijímateza.

DHL
  DESCRIPTION:DHL je vedúcou spoloznoszou na svetovom trhu medzinárodnej expresnej prepravy, pozemnej a leteckej nákladnej prepravy. Je taktiež zíslom 1 na svete v námornej nákladnej preprave a zmluvnej logistike.

UPS
  DESCRIPTION: UPS international network offers time-definite delivery options to more than 200 countries and territories.

TNT Express
  DESCRIPTION:TNT worldwide network and professional workforce handle a steady flow of deliveries, helping businesses keep their promises.

FedEx
  DESCRIPTION:FedEx provides access to a growing global marketplace through a network of supply chain, transportation, business and related information services.


COURIERS SLOVAKIA